Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...

Producenci

 • Maxell
 • Varta
 • Verbatim
Dodatkowe opcje przeglądania
Kategorie
Producenci
Kontakt
 • Sklep prowadzi firma Makro Market Spółka z o.o. Spółka jawna
  NIP: 894-286-09-65
 • E-mail:shop@procell.pl
 • Telefon71 729 60 71
  Rafał Werner 664 906 394
 • Fax71 792 60 73
 • Gadu Gadu85659
 • Godziny działania sklepuZapraszamy od poniedziałku do piątku w godz od 8.00 do 15.00. Uwaga, firma nieczynna 17.06.2022 r.!
Zmiana języka
PolskiAngielski
Strona główna » Energizer

Energizer

Energizer Energizer jest jednym z największych producentów baterii i akumulatorków oraz akcesoriów służących do zasilania urządzeń. Już pod koniec XIX wieku wprowadził jako pierwszy na rynek amerykański baterię wyprodukowaną w Kolumbii przez National Carbon Company (przekształconą w Eveready Battery Company, obecnie Energizer). Założyciel Eveready Battery Company stowrzył pierwszą latarkę zasilaną baterią również jeszcze w XIX w. - zasilana ona była z ogniwa o rozmiarze D (R20). Od lat 50. XX wieku firma Energizer wprowadziła wiele innowacyjnych rozwiązań z zakresu źródeł prądu, m.in. takie, jak pierwsze baterie do aparatów słuchowych, pierwsze baterie o napięciu 9V, opracowuje ogniwa alkaliczne. Współcześnie Energizer nie ustaje w opracowywaniu nowoczesnych produktów - jeszcze w latach 90. XX wieku zaprezentował pierwszą baterię litową w rozmiarze AA czy bezrtęciowe baterie do aparatów słuchowych (obecnie jest to standard w bateriach). Nowy wiek przyniósł firmie opracowanie baterii litowej w rozmiarze AAA i innych rozwiązań koncentrujących się na odnawialnych źródłach prądu (akumulatorki Ni-MH o dużej gęstości energii, ładowarki itp.).
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Firma "Makro Market Spółka z o.o. Spółka Jawna" (NIP: 8942860965) z siedzibą we Wrocławiu powstała w 2006 roku, a działalność rozpoczęła w 2008 roku. Spółka zaczynała jako hurtownia baterii, akumulatorków, nośników danych renomowanych producentów. Pomimo istnienia od ponad 10 lat na rynku pracownicy i wspólnicy Spółki dysponują o wiele dłuższym, gdyż ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży handlowej, doradczej i produkcyjnej.

Nieprzerwanie od początku prowadzenia działalności Spółka jest jednym z największych dystrybutorów baterii i źródeł zasilania oraz nośników danych. Działalność typowo handlowa systematycznie została rozszerzona o możliwości produkcyjne (takie jak nadruki, poligrafia, konfekcja, duplikacja danych czy zgrzewanie ogniw do pakietów akumulatorów), pozwalając nam zaoferować naszym Klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

Na przestrzeni lat systematycznie poszerzamy grono zaufanych i sprawdzonych Dostawców oraz Klientów z segmentu b2b. W kontaktach z Klientami i Dostawcami zawsze stosujemy jedną prostą zasadę: "Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany w przypadku zamiany miejsc." Teraz tę samą filozofię prowadzenia biznesu chcemy przenieść na kanał b2c, czego wyrazem jest niniejsza strona internetowa. Dlatego też serdecznie zapraszamy Ciebie - obojętnie, czy jesteś klientem instytucjonalnym, czy osobą fizyczną - do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy Ciebie również, jeśli uważasz, że możesz także zaoferować nam coś, co mogłoby nas zainteresować.

Zapraszamy do siedziby naszej Spółki we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej 273 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 15, gdzie w centrum Wrocławia nieprzerwanie w tym samym miejscu prowadzimy działalność gospodarczą.

Z uszanowaniem
Pracownicy Spółki Makro Market Spółka z o.o. Spółka Jawna

Mapa: Grabiszyńska 273, 53-437 Wrocław

Polecamy produkty zobacz wszystkie

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl